Zarząd FREE

Sławomir Marchel
Członek Zarządu FREE
Historyk z pasji i zawodu. Mąż niezwykłej kobiety i ojciec dwójki dzieci o niespożytej energii.
Agnieszka Kossowska
Prezes Zarządu FREE
dr n. hum., nauczycielka akademicka, tłumaczka, germanistka, wykładowczyni języka migowego, autorka książki „Duże sprawy w małych głowach” nagrodzonej w konkursie „Mądra Książka Roku 2018"
a.kossowska@fundacjafree.org.pl
Aleksandra Sławek
Wiceprezes Zarządu
Instruktor ZHP, właścicielka i baristka Kawiarni "Tam i z Powrotem", społeczniczka działająca na rzecz miasta Opola i swojej dzielnicy.
Kaja Marchel
Sekretarz Zarządu FREE
Z wykształcenia – etnolog i antropolog kultury. Zawodowo jest związana z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, w którym kieruje Działem organizacyjno-informacyjnym.
Agnieszka Dedyk
Członkini Zarządu FREE
Absolwentka studiów magisterskie na kierunku Zarządzanie i Marketing, technolog żywienia. Interesuje się alternatywnymi metodami edukacji opartymi na niedyrektywności, szacunku i akceptacji.