Wróciliśmy

Wróciliśmy po wakacjach z takim rozpędem, że trudno jest się nam zatrzymać…

Pierwsze dwa tygodnie były dla nas czasem przedłużonych wakacji – warsztaty, wyjazdy, zabawy. Wszystko po to, żeby wszyscy mogli się lepiej poznać (we Frjówku pojawiło się sporo nowych twarzy – mówimy Wam „Dzień dobry” ) i nawiązać relacje.

Była zatem wizyta w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, w ZOO, wycieczka rowerowa, gry terenowe, warsztaty „Las w słoiku”, dzień fotografii, dzień deszczu i eksperymentów, karaoke z gotowaniem, turniej gier planszowych, warsztaty z robotyki i przyrody oraz wizyta w OSP Chmielowice.

Ostatni, trzeci tydzień, upłynął nam pod znakiem powrotu do nauki, ale póki co bardzo w wersji slow. Edukacja wczesnoszkolna, matematyka, informatyka, polski, geografia, historia, angielski i hiszpański powoli zaczynają się wkradać w łaski dzieci, ale… w związku z tym, że zdobywanie wiedzy dzięki edukatorom we FREE jest mega ciekawe, a w salach pojawiły się nowe sprzęty i pomoce to wierzcie nam – jest naprawdę odlotowo!

Pozostajemy z Wami w kontakcie i prosimy – trzymajcie za nas mocno kciuki w nowym roku szkolnym – mamy dużo planów i pomysłów – będziemy je krok po kroku realizować po to, żeby dla dzieciaków nauka była równa frajdzie, zaciekawieniu i fascynacji.

Skip to content